محصولات

خدمات

تبادل اطلاعات

ارتباط با آتون

دات نت نیوک

پرتال شخصی آتون
پرتال شخصی آتون
  • پرتال شخصی آتون
    پرتال جامع اختصاصی
  • پرتال شخصی آتون
    وب سایت جامع شخصی

امروزه داشتن وب سایت شخصی نیز برای افراد یک امر موثر تلقی می شود.

افراد مختلف در صنف کاری خود با داشتن یک وب سایت شخصی شهرت کاری خود را بیشتر گسترش می دهند.

زیرا در دنیای اینترنت افراد زیاد و گوناگونی در حال فعالیت هستند. و با مراجعه به وب سایت شخصی شما می توانند با شما و کار شما بیشتر آشنا شوند. و دست نوشته های آموزشی شما در داخل وب سایت شما مطالعه کنند.

بسیاری افراد با داشتن سایت خود بخش مشاوره  دارند و کاربران داخل سایت خود را مشاوره آنلاین می کنند. ودر نهایت کاربران داخل سایت خود را به مشتری خود جلب می کنند.

داشتن وب سایت شخصی ویژه : پزشکان،اساتید دانشگاه ها،وکلا،بازرگانان،سرمایه داران،شاعران،نویسندگان کتب

شما با فعالیت شخصی در هر صنف کاری می توانید یک وب سایت شخصی برای خود و به نام خود در اینترنت داشته باشید تا افراد فعال در اینترنت با شما آشنا شوند .

در وب سایت شخصی خود می توانید امکانات زیادی برای کاربران ارائه دهید.

گروه نرم افزاری آتون ،برای افراد به صورت یک سایت کاملا شیک و گرافیکی وب سایت شخصی طراحی می کند. در حالی که این طراحی کاملا داینامیک بوده و به راحتی می توانید سایت خود را مدیریت کنید و آن را آسان به روز کنید .

طراحی پرتال کاملا شیک و مدرن و با استفاده از تکنولوژی اصولی طراحی وب سایت و با قابلیت سفارشی سازی کامل در تمام قسمتها از جمله قابلیت های پرتال شخصی آتون است.

   جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

 همچنین برای مشاهده لیست امکانات به قسمت تعرفه پرتال شخصی مراجعه نمائید . 
 

امکانات
توضیحات
برنزی
نقره ای
طلایی
تعداد سایتهای زیر مجموعه
نامحدود
تعداد زبانهای سایت
نامحدود
مدیریت اخبار
نامحدود
خواندن RSS
نامحدود
کنترل IP ها
نامحدود
گزارش آب و هوا
نامحدود
نظر سنجی معمولی
نامحدود
نظر سنجی نموداری (حرفه ای ) انواع نمودارها با رنگهای متنوع
فرم عضویت
نامحدود
سیستم مدیریتی انجمن
نامحدود
سیستم ایجاد گروه و زیر گروه برای انجمن
نامحدود
سیستم مدیریت سانسور کلمات انجمن
نامحدود
سیستم آمار و رتبه بندی انجمن
نامحدود
سیستم مدیریت یکپارچه انجمن
نامحدود
آمار بازدیدکنندگان
نامحدود
کتابهای الکترونیک
نامحدود
نسخه چاپی صفحات
نامحدود
مدیریت لینکها
نامحدود
مسیر طی شده توسط کاربر
نامحدود
نمایش فیلم
نامحدود
نمایش تعداد بازدیدکننده
نامحدود
جستجو گر سایت
نامحدود
نقشه سایت
نامحدود
جملات متحرک
نامحدود
خبر رسانی انیمیشن دار حرفه ای
نامحدود
اوقات شرعی
نامحدود
امکان پخش موسیقی در سایت
نامحدود
جستجو دروب
نامحدود
انواع ساعتهای نمایشی دیجیتال و آنالوگ
گالری  عکس و خبر
نامحدود
تالار گفتگو
نامحدود
قابلیتهای  مدیریتی
مدیریت سطوح دسترسی
نامحدود
مدیریت فایل ها
نامحدود
مدیریت زبان ها
نامحدود
مدیریت کاربران
نامحدود
 مدیریت پوسته
نامحدود
مدیریت صفحات
نامحدود
 مدیریت  منو
نامحدود
 مدیریت  بازر یابی اطلاعات
نامحدود
سیستم ثبت کننده سایت در موتور جستجو
نامحدود
خدمات ویژه
آموزش حضوری 2ساعت 3ساعت 4 ساعت
خدمات پشتیبانی از طریق سایت
خدمات پشتیبانی تلفنی 5ساعت 10 ساعت 15 ساعت
خدمات پشتیبانی محتوایی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪
خدمات پشتیبانی آموزشی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪
خدمات پشتیبانی فنی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪
میزان ارائه فضا امکان تخصیص فضاها در ایران و امریکا 200مگابایت 300مگابایت 500مگابایت
درصد تخفیف فضا(هاست) 10٪ 10٪ 10٪
قیمت (ریال) 3700000 5800000 7900000
سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
You Need to Upgrade Your Flash Player
You Need to Upgrade Your Flash Player

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی در حوزه دات نت نیوک DotNetNuke با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و حضور فعال در بازار ایران و جهان کامل ترین مجموعه بومی سازی محصولات دات نت نیوک را ارائه کرده است. این شرکت همواره تلاش کرده گامی موثر در ترویج و پشتیبانی از فرهنگ و زبان فارسی در دنیای فناوری اطلاعات بردارد.

                

متخصصین آتون دارای گواهینامه های معتبر از جمله طراحی و پیاده سازی در سطوح سازمانی از کمپانی Microsoft می باشند. تهیه محصولات با کیفیت و استاندارد با استفاده از ابزارهای استاندارد روز دنیا در تیم آتون محقق گشته است.

خدمات و محصولات بومی سازی آتون محدود به کشور ایران و زبان فارسی نمی شود. آتون با تجربه فعالیت در حوزه زبانهای غیر فارسی نظیر روسی، عربی و اردو خدمات خود را به منطقه خاورمیانه متمرکز نموده است.

مشتریان آتون می توانند از محصولات آتون در ابعاد سازمانی، رسانه ای، اجتماعی، تجاری، آموزشی، شخصی و ترکیبی استفاده نمایند و همچنین حوزه مشتریان آتون موارد زیر را شامل می شوند.
• سازمانها و کمپانی هایی که از زبان فارسی، اردو و عربی به عنوان زبان اصلی یا یکی از زیانهای رسمی استفاده می نمایند.
• سازمانها و کمپیانی هایی که تقویم شمسی، قمری و اردو تقویم اصلی یا یکی از تقویم های رسمی آنها محسوب می شود.
• سازمانها و کمپانی هایی که مبادلات تجاری مستمر و دوجانبه با حوزه خاورمیانه دارند.
• تولید کنندگانی که برای منطقه خاورمیانه محصول یا خدمات ارائه می کنند.
• بنگاه های تجاری و سازمانها و همچنین در حوزه رسانه و آموزش و یا ترکیبی از آنها .
• سازمان های مردم نهاد و هر سازمانی که نیاز به معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات و غیره را دارد.

این محدوده جغرافیایی با بیش از 110 میلیون کاربر فارسی زبان و 385 میلیون کاربر عربی زبان، بازاری بسیار مستعد و بکر برای کمپانی های معتبر نرم افزاری بشمار می رود. آتون آمادگی دارد زمینه ورود این کمپانی ها را به این گستره جغرافیایی فراهم نماید.

آتون Aton
، از خدایان مصر باستان و معادل قرص خورشید در فرهنگ آن دوره است. او خدایی است یکتا و اوّلین خدایی است که با تمامی عقاید قبلی مصریان مخالفت نمود.آمن هوتب چهارم فرعون مصر باستان که بعداً نام آخناتون را برای خود برگزید، اولین کسی بود که آتون را پرستید. به نظر می‌رسد پرستش آتون مدت کوتاهی پس از مرگ آخناتون پایان یافته باشد.

 پرتال آتون
مجموعه اطلاعاتی که در این پرتال مشاهده می کنید کاری از تیم آتون می باشد، که در حوزه  DotNetNuke طراحی پوسته و طراحی ماژول و همچنین سفارشی سازی هسته پرتال دات نت نیوک فعالیت می نمایند.
پرتال آتون محصولی از شرکت جام زندگی www.Lifecup.ir می باشد.


شرکت جام زندگی بیش از یک دهه فعال در زمینه تجارت الکترونیک و توسعه نرم افزار های اینترنتی و اینترانتی می باشد. که با ارائه جدید ترین و غنی ترین نرم افزارهای روز دنیا قدرت مضاعفی به پیشرفت نرم افزاری کشور داده است.
شرکت جام زندگی از بدو تاسیس مسیرهای متعددی را پیموده است تا بتواند روش های نوینی همگام با تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه خدمات مطلوب تر بیابد که همین امر محقق گشته و می توانیم با افتخار اعلام کنیم جام زندگی به عنوان :


مدیران برتر ایران
بزرگان کارآفرین ایران
بزرگان آموزش و مهارت ایران
بزرگان رضایتمندی مشتری ایران
و همچنین برند جام زندگی به عنوان برند شایسته ملی در کشور معرفی و افتخاری دیگر بر افتخارات این مجموعه اضافه شده است.

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی بر اساس پلتفرم دات نت نیوک می باشد که محصولات متنوعی برای اقشار مختلف جامعه در بسته های مختلف پیاده سازی کرده است و مشتریان می توانند از آنها استفاده نمایند.

 


فراهم کردن بستری  مناسب برای انجام تجارت به شیوه بلادرنگ  و همچنین ارتقای سطح دانش ایرانیان در زمینه تجارت الکترونیک از اهداف عالی ما در شرکت جام زندگی می باشد. درآمد زایی، کم کردن هزینه برای انبوه مردم، با استفاده از امکانات الکترونیکی و اینترنتی را می توان در زیر مجموعه این اهداف به شمار آورد.
اقتصاد پویا و نوین امروزی در حال تغییر دادن چهره جهان و نحوه انجام تجارت و حتی روش زندگی است. اقتصاد نوین اصطلاحات جدیدی چون "بازرگانی الکترونیکی "، "تجارت الکترونیکی" ، "B2B"  و ...را پدید آورده است. اساساً جریان اطلاعات الکترونیکی و مبادلات بر همه جنبه های زندگی ما از تجارت گرفته تا زندگی روزمره عمیقاً در حال تأثیر گذاری است.

ما با در اختیار داشتن راه حل های الکترونیکی، ارائه دهنده سرویس کاملی خواهیم بود تا در اولین فرصت امکان دسترسی آسان به اطلاعات و همچنین نیازمندیهای روزمره را برای مشتریان ایجاد کنیم. در اینجا هدف این است که مصرف کنندگان و فروشندگان ایرانی بتوانند آگهی های بازرگانی خود را به صورت بلادرنگ، با قیمتی پایین تر، کیفیتی مطلوب تر، و در مدت زمانی بیشتر ارائه دهند.توجه به نيازهاي ويژه تجار، فروشندگان و توليد کنندگان و به همان ميزان به نيازهاي بازارهاي عمودي مانند: اتومبيل، صنعت گردشگري، اجناس الکترونيکي و... در رأس امور این شرکت قرار دارد.

با داشتن استراتژی صحیح و امکانات مناسب در فراهم آوری زمینه ای مناسب برای تجارت الکترونیک در ایران به موفقیت هایی نایل خواهیم شد و جای پای محکمی برای عرضه محصولات و خدمات در بازارهای جهانی باز خواهیم کرد.هدف وتلاش ما تا به امروز بر این اصل استوار بوده که با شعار حرفه ای بیندیش همانند سابق تمام قله های ترقی را پشت سر گذاشته تا در عرصه بین المللی افتخار آفرین باشیم. موفقیت ما  بر پایه تلاش بی شائبه خانواده بزرگ جام زندگی و سخت کوشی کارشناسان فنی با در نظر گرفتن رضایت مشتریان عزیز استوار می باشد.


سابقه
در قسمت رزومه کاری آتون شما می توانید گوشه ای از سابقه تیم آتون که زیر نظر شرکت بزرگ جام زندگی کار خود را آغاز کرده  را ببینید ، رزومه کاری ما نشان می دهد که آتون هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور با این اوضاع نا بسامان اقتصادی چه در داخل و چه در خارج موفق می باشد چون هدف آتون جلب رضایت مشتر می باشد

 

 رضایت مشتری
اعتقاد ما این است: ما راضی و خوشحال نمی شویم مگر اینکه شما از ما راضی و خرسند باشید ما به اصل تجارت الکترونیک پایبندیم که در این اصل برنده ، برنده می باشد

 

 پشتیبانی استثنایی
آتون با داشتن کادری مجرب هم در عرضه محصولات و هم در کار پشتیبانی برای رضایت مشتری قدم برداشته است ، در پرتال آتون اگر شما به مسئله ای برخورد کردید و جواب آنرا پیدا نکردید کافی است که از آتون و تیم پشتبانی آتون کمک بگیرید چون هدف ما رضایت مشتری و خدمت رسانی به تمام ایرانی های عزیز می باشد ؛ در پرتال آتون قسمتی بنام پرسش و پاسخ و وجود دارد که با ورود به این قسمت شما می توانید سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را نیز بدست آورید ما آماده ایم تا خاطره ای خوب در ذهن ایرانیهای عزیز بجا بگذاریم

 

 محصولات جذاب
آتون طی این چند وقت که از عمرش می گذرد واضح و روشن بوده که در توسعه ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی و ... در دات نت نیوک پیشتاز بوده است ، آتون راههای نو و جذابی برای ساخت محصولات خود ارائه می کند ، محصولات آتون منحصر بفرد و جذاب می باشد آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.
 

 

 برای پول شما ارزش قائلیم
آتون ، با تلاش در ارائه خدمات حرفه ای و در عین حال کاربردی دات نت نیوک به مشتریان خود، همیشه سعی دارد بتواند با کمترین هزینه، بهترین ارائه دهنده سرویس باشد. شما با مراجعه به صفحه اصلی سایت و مشاهده لیست قیمتهای  عضویت های ما و پکیج های ما .. براحتی می توانید صحت ادعای ما را دریابید

 

کیفیت
از طراحی کوچکترین قسمت گرفته تا طراحی ماژول و فیلم های آموزشی آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد و این موضوع را در تمام پکیج های خود رعایت می کند 

 

 اعتبار و خوش نامی
آتون آمده تا از خود نامی نیک بر جای گذارد نوع محصولات ما (ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی) و نوع بسته های فروشی و آموزشی ما کاملا این مطلب را روشن می کند 

 

اصالت و ابتکار
آتون در نو آوری و ابتکار پیش رو می باشد و هیچگاه این شرکت کپی برداری نمی کند مگر اینکه اطلاعات کپی برداری شده دارای مجوز باشد و آتون منبع این اطلاعات را ذکر خواهد کرد .

صداقت
آتون دوست دارد که همیشه مشتریانش راضی و خوشنود باشد اصل صداقت رمز پیروزی و موفقیت ما است

دات نت نیوک نفس و زندگی ماست
آتون کار خود را با دات نت نیوک آغاز کرده و ادامه خواهد داد و به تمام موفقیتها خواهد رسید انشا اله ؛ آتون زندگی می کند به عشق دات نت نیوک و مشتریانش

 

اطلاعات تماس با جام زندگی، آتون :

آدرس : میرداماد، میدان محسنی، خیابان بهروز، خیابان دفتری غربی، کوچه داراب نیا، پلاک 16، واحد 1

تلفن : 22228033 - 22228044

ایمیل : info@aton.ir
آدرس اینترنتی : www.Aton.ir

شرکت جام زندگی | حرفه ای بیندیش | www.Lifecup.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به جام زندگی می باشد  |  حريم كاربران    شرایط استفاده