محصولات

خدمات

تبادل اطلاعات

ارتباط با آتون

دات نت نیوک

پرتال سازمانی آتون
پرتال سازمانی آتون
  • پرتال سازمانی آتون
    راه حل جامع برای سازمان ها
  • پرتال سازمانی آتون
    یک پلتفرم ایده آل برای سازمان ها
پرتال سازمانی آتون اساساً با دو هدف طراحی و در سطح سازمانها مستقر می شوند. پرتال سازمانی آتون شامل مدیریت متمرکز و یکپارچه اطلاعات سازمانی در مؤسسات و ارائه خدمات اطلاعاتی روزآمد می ‎باشد.

 پرتال سازمانی آتون از یک سو امکان مدیریت متمرکز در سازمان را برای مدیران و معاونان مؤسسات و سازمانها فراهم می‎ کند و پنجره ای شفاف از سازمان را در مقابل چشم آنها قرار می ‎دهد و از سوی دیگر کاربران و مشترکین خود را از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه ‎های کاری و تجاری آگاه می‎ سازند.

 پرتال سازمانی آتون علاوه بر اطلاع ‎رسانی زمینه‎ های تعامل میان مدیران و کارمندان و مشتریان با کاربران را ایجاد می‎ نماید.

پرتال سازمانی آتون یک سیستم یکپارچه مبتنی بر وب می باشد که جهت اتوماسیون تمامی بخش های یک سازمان در قالب یک سیستم واحد بکار گرفته می شود. این سیستم با بهره گیری از جدیدترین متدلوژی های حال حاضر دنیا در ساخت یک بستر امن و کارا , سازمانهای مختلف را یاری می رساند.

پرتال سازمانی آتون بر پایه معماری Net FrameWork. طراحی گردیده تا برای شرکتها از کارایی لازم برخوردار باشد.

طراحی پرتال کاملا شیک و مدرن و با استفاده از تکنولوژی اصولی طراحی وب سایت و با قابلیت سفارشی سازی کامل در تمام قسمتها از جمله قابلیت های پرتال سازمانی آتون است.

 جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده لیست امکانات به قسمت تعرفه پرتال سازمانی مراجعه نمائید . 
امکانات
توضیحات
برنزی
نقره ای
طلایی
پلاتینیوم
ساخت فرم های کاربردی
نامحدود
امکان ذخیره کردن نتایج فرم در پایگاه داده متنی
نامحدود
قرار دادن تمامی ابزارهای ساخت فرم در اختیار کاربر
نامحدود
امکان ساخت فرم های گزارشی بر روی سایت
نامحدود
مکان ساخت فرم سفارش پذیری محصولات
نامحدود
تعداد سایت های زیر مجموعه
نامحدود
تعداد زبانهای سایت
نامحدود
مدیریت اخبار
نامحدود
خواندن RSS
نامحدود
گزارش آب و هوا
نامحدود
نظرسنجی معمولی
نامحدود
نظرسنجی نموداری (حرفه ای) انواع نمودارها با رنگهای متنوع
نامحدود
فرم عضويت
نامحدود
سیستم مدیریت انجمن
نامحدود
سیستم ایجاد گروه و زیر گروه برای انجمن
نامحدود
سیستم مدیریت سانسور کلمات انجمن
نامحدود
سیستم آمار و رتبه بندی انجمن
نامحدود
سیستم مدیریت یکپارچگی انجمن
نامحدود
آمار بازديدکنندگان
نامحدود
کتابخانه الکترونیکی
نامحدود
مسیر طی شده توسط کاربر
نامحدود
نمایش فیلم
نامحدود
سامانه انتخاب قالب گرافیکی
نامحدود
نمايش تعداد بازديدکننده  
نامحدود
جستجوگر سايت
نامحدود
دفترچه تلفن
نامحدود
ماشین حساب
نامحدود
مدیریت فروشگاه
نامحدود
مدیریت محصولات و خدمات
نامحدود
دسته بندی محصولات و خدمات
نامحدود
مدیریت دسته بندی
نامحدود
نمایش محصولات و خدمات جدید اضافه شده
نامحدود
پرفروشترین محصولات
نامحدود
سبد خرید
نامحدود
نمایش محصولات
نامحدود
گزارش سفارشات مشتری
نامحدود
نمایش محصولات مشابه
نامحدود
گالری عکس ساده
نامحدود
ایجاد پرسش و پاسخ
نامحدود
گالری حرفه ای عکس و فلش
نامحدود
گالری حرفه ای تصویر، فیلم، متن
نامحدود
 اوقات شرعی
نامحدود
حدیث روز
نامحدود
چت روم
نامحدود
تعیین قالب های سازمانی
نامحدود
امکان ایجاد خصوصیت جدید برای قالب های سازمانی
نامحدود
ایجاد گروه بندی سازمانی
نامحدود
تعیین پربازدیدترین بخش های سازمان
نامحدود
جستجو در گروه های سازمانی
نامحدود
گردش کار سازمانی
نامحدود
مدیریت مقالات
نامحدود
مدیریت خصوصیت ها
نامحدود
خبرنامه
نامحدود
قابلیتهای مدیریتی
مدیریت سطوح دسترسی  
مدیریت لینکها  
مدیریت بنرها  
مدیریت منوها  
مدیریت زبانها  
مدیریت پوسته  
مدیریت کاربران  
مدیریت نقش های امنیتی  
مدیریت بازیابی اطلاعات  
مدیریت صفحات  
خدمات ویژه
آموزش حضوری 7ساعت 12 ساعت 18 ساعت 28 ساعت
خدمات پشتیبانی از طریق سایت
خدمات پشتیبانی تلفنی 7 ساعت 12 ساعت 18 ساعت 28 ساعت
خدمات پشتیبانی محتوایی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪ 10٪
خدمات پشتیبانی آموزشی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪ 10٪
خدمات پشتیبانی فنی درصد کل قیمت در ماه 10٪ 10٪ 10٪ 10٪
میزان ارائه فضا امکان تخصیص فضاها در ایران و امریکا 2500 مگابایت 4500 مگابایت 5500 مگابایت 8500 مگابایت
درصد تخفیف فضا(هاست) 10٪ 20٪ 30٪ 40٪
قیمت (ریال) 28000000 41000000 65000000 85000000
سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
You Need to Upgrade Your Flash Player
You Need to Upgrade Your Flash Player

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی در حوزه دات نت نیوک DotNetNuke با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و حضور فعال در بازار ایران و جهان کامل ترین مجموعه بومی سازی محصولات دات نت نیوک را ارائه کرده است. این شرکت همواره تلاش کرده گامی موثر در ترویج و پشتیبانی از فرهنگ و زبان فارسی در دنیای فناوری اطلاعات بردارد.

                

متخصصین آتون دارای گواهینامه های معتبر از جمله طراحی و پیاده سازی در سطوح سازمانی از کمپانی Microsoft می باشند. تهیه محصولات با کیفیت و استاندارد با استفاده از ابزارهای استاندارد روز دنیا در تیم آتون محقق گشته است.

خدمات و محصولات بومی سازی آتون محدود به کشور ایران و زبان فارسی نمی شود. آتون با تجربه فعالیت در حوزه زبانهای غیر فارسی نظیر روسی، عربی و اردو خدمات خود را به منطقه خاورمیانه متمرکز نموده است.

مشتریان آتون می توانند از محصولات آتون در ابعاد سازمانی، رسانه ای، اجتماعی، تجاری، آموزشی، شخصی و ترکیبی استفاده نمایند و همچنین حوزه مشتریان آتون موارد زیر را شامل می شوند.
• سازمانها و کمپانی هایی که از زبان فارسی، اردو و عربی به عنوان زبان اصلی یا یکی از زیانهای رسمی استفاده می نمایند.
• سازمانها و کمپیانی هایی که تقویم شمسی، قمری و اردو تقویم اصلی یا یکی از تقویم های رسمی آنها محسوب می شود.
• سازمانها و کمپانی هایی که مبادلات تجاری مستمر و دوجانبه با حوزه خاورمیانه دارند.
• تولید کنندگانی که برای منطقه خاورمیانه محصول یا خدمات ارائه می کنند.
• بنگاه های تجاری و سازمانها و همچنین در حوزه رسانه و آموزش و یا ترکیبی از آنها .
• سازمان های مردم نهاد و هر سازمانی که نیاز به معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات و غیره را دارد.

این محدوده جغرافیایی با بیش از 110 میلیون کاربر فارسی زبان و 385 میلیون کاربر عربی زبان، بازاری بسیار مستعد و بکر برای کمپانی های معتبر نرم افزاری بشمار می رود. آتون آمادگی دارد زمینه ورود این کمپانی ها را به این گستره جغرافیایی فراهم نماید.

آتون Aton
، از خدایان مصر باستان و معادل قرص خورشید در فرهنگ آن دوره است. او خدایی است یکتا و اوّلین خدایی است که با تمامی عقاید قبلی مصریان مخالفت نمود.آمن هوتب چهارم فرعون مصر باستان که بعداً نام آخناتون را برای خود برگزید، اولین کسی بود که آتون را پرستید. به نظر می‌رسد پرستش آتون مدت کوتاهی پس از مرگ آخناتون پایان یافته باشد.

 پرتال آتون
مجموعه اطلاعاتی که در این پرتال مشاهده می کنید کاری از تیم آتون می باشد، که در حوزه  DotNetNuke طراحی پوسته و طراحی ماژول و همچنین سفارشی سازی هسته پرتال دات نت نیوک فعالیت می نمایند.
پرتال آتون محصولی از شرکت جام زندگی www.Lifecup.ir می باشد.


شرکت جام زندگی بیش از یک دهه فعال در زمینه تجارت الکترونیک و توسعه نرم افزار های اینترنتی و اینترانتی می باشد. که با ارائه جدید ترین و غنی ترین نرم افزارهای روز دنیا قدرت مضاعفی به پیشرفت نرم افزاری کشور داده است.
شرکت جام زندگی از بدو تاسیس مسیرهای متعددی را پیموده است تا بتواند روش های نوینی همگام با تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه خدمات مطلوب تر بیابد که همین امر محقق گشته و می توانیم با افتخار اعلام کنیم جام زندگی به عنوان :


مدیران برتر ایران
بزرگان کارآفرین ایران
بزرگان آموزش و مهارت ایران
بزرگان رضایتمندی مشتری ایران
و همچنین برند جام زندگی به عنوان برند شایسته ملی در کشور معرفی و افتخاری دیگر بر افتخارات این مجموعه اضافه شده است.

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی بر اساس پلتفرم دات نت نیوک می باشد که محصولات متنوعی برای اقشار مختلف جامعه در بسته های مختلف پیاده سازی کرده است و مشتریان می توانند از آنها استفاده نمایند.

 


فراهم کردن بستری  مناسب برای انجام تجارت به شیوه بلادرنگ  و همچنین ارتقای سطح دانش ایرانیان در زمینه تجارت الکترونیک از اهداف عالی ما در شرکت جام زندگی می باشد. درآمد زایی، کم کردن هزینه برای انبوه مردم، با استفاده از امکانات الکترونیکی و اینترنتی را می توان در زیر مجموعه این اهداف به شمار آورد.
اقتصاد پویا و نوین امروزی در حال تغییر دادن چهره جهان و نحوه انجام تجارت و حتی روش زندگی است. اقتصاد نوین اصطلاحات جدیدی چون "بازرگانی الکترونیکی "، "تجارت الکترونیکی" ، "B2B"  و ...را پدید آورده است. اساساً جریان اطلاعات الکترونیکی و مبادلات بر همه جنبه های زندگی ما از تجارت گرفته تا زندگی روزمره عمیقاً در حال تأثیر گذاری است.

ما با در اختیار داشتن راه حل های الکترونیکی، ارائه دهنده سرویس کاملی خواهیم بود تا در اولین فرصت امکان دسترسی آسان به اطلاعات و همچنین نیازمندیهای روزمره را برای مشتریان ایجاد کنیم. در اینجا هدف این است که مصرف کنندگان و فروشندگان ایرانی بتوانند آگهی های بازرگانی خود را به صورت بلادرنگ، با قیمتی پایین تر، کیفیتی مطلوب تر، و در مدت زمانی بیشتر ارائه دهند.توجه به نيازهاي ويژه تجار، فروشندگان و توليد کنندگان و به همان ميزان به نيازهاي بازارهاي عمودي مانند: اتومبيل، صنعت گردشگري، اجناس الکترونيکي و... در رأس امور این شرکت قرار دارد.

با داشتن استراتژی صحیح و امکانات مناسب در فراهم آوری زمینه ای مناسب برای تجارت الکترونیک در ایران به موفقیت هایی نایل خواهیم شد و جای پای محکمی برای عرضه محصولات و خدمات در بازارهای جهانی باز خواهیم کرد.هدف وتلاش ما تا به امروز بر این اصل استوار بوده که با شعار حرفه ای بیندیش همانند سابق تمام قله های ترقی را پشت سر گذاشته تا در عرصه بین المللی افتخار آفرین باشیم. موفقیت ما  بر پایه تلاش بی شائبه خانواده بزرگ جام زندگی و سخت کوشی کارشناسان فنی با در نظر گرفتن رضایت مشتریان عزیز استوار می باشد.


سابقه
در قسمت رزومه کاری آتون شما می توانید گوشه ای از سابقه تیم آتون که زیر نظر شرکت بزرگ جام زندگی کار خود را آغاز کرده  را ببینید ، رزومه کاری ما نشان می دهد که آتون هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور با این اوضاع نا بسامان اقتصادی چه در داخل و چه در خارج موفق می باشد چون هدف آتون جلب رضایت مشتر می باشد

 

 رضایت مشتری
اعتقاد ما این است: ما راضی و خوشحال نمی شویم مگر اینکه شما از ما راضی و خرسند باشید ما به اصل تجارت الکترونیک پایبندیم که در این اصل برنده ، برنده می باشد

 

 پشتیبانی استثنایی
آتون با داشتن کادری مجرب هم در عرضه محصولات و هم در کار پشتیبانی برای رضایت مشتری قدم برداشته است ، در پرتال آتون اگر شما به مسئله ای برخورد کردید و جواب آنرا پیدا نکردید کافی است که از آتون و تیم پشتبانی آتون کمک بگیرید چون هدف ما رضایت مشتری و خدمت رسانی به تمام ایرانی های عزیز می باشد ؛ در پرتال آتون قسمتی بنام پرسش و پاسخ و وجود دارد که با ورود به این قسمت شما می توانید سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را نیز بدست آورید ما آماده ایم تا خاطره ای خوب در ذهن ایرانیهای عزیز بجا بگذاریم

 

 محصولات جذاب
آتون طی این چند وقت که از عمرش می گذرد واضح و روشن بوده که در توسعه ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی و ... در دات نت نیوک پیشتاز بوده است ، آتون راههای نو و جذابی برای ساخت محصولات خود ارائه می کند ، محصولات آتون منحصر بفرد و جذاب می باشد آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.
 

 

 برای پول شما ارزش قائلیم
آتون ، با تلاش در ارائه خدمات حرفه ای و در عین حال کاربردی دات نت نیوک به مشتریان خود، همیشه سعی دارد بتواند با کمترین هزینه، بهترین ارائه دهنده سرویس باشد. شما با مراجعه به صفحه اصلی سایت و مشاهده لیست قیمتهای  عضویت های ما و پکیج های ما .. براحتی می توانید صحت ادعای ما را دریابید

 

کیفیت
از طراحی کوچکترین قسمت گرفته تا طراحی ماژول و فیلم های آموزشی آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد و این موضوع را در تمام پکیج های خود رعایت می کند 

 

 اعتبار و خوش نامی
آتون آمده تا از خود نامی نیک بر جای گذارد نوع محصولات ما (ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی) و نوع بسته های فروشی و آموزشی ما کاملا این مطلب را روشن می کند 

 

اصالت و ابتکار
آتون در نو آوری و ابتکار پیش رو می باشد و هیچگاه این شرکت کپی برداری نمی کند مگر اینکه اطلاعات کپی برداری شده دارای مجوز باشد و آتون منبع این اطلاعات را ذکر خواهد کرد .

صداقت
آتون دوست دارد که همیشه مشتریانش راضی و خوشنود باشد اصل صداقت رمز پیروزی و موفقیت ما است

دات نت نیوک نفس و زندگی ماست
آتون کار خود را با دات نت نیوک آغاز کرده و ادامه خواهد داد و به تمام موفقیتها خواهد رسید انشا اله ؛ آتون زندگی می کند به عشق دات نت نیوک و مشتریانش

 

اطلاعات تماس با جام زندگی، آتون :

آدرس : میرداماد، میدان محسنی، خیابان بهروز، خیابان دفتری غربی، کوچه داراب نیا، پلاک 16، واحد 1

تلفن : 22228033 - 22228044

ایمیل : info@aton.ir
آدرس اینترنتی : www.Aton.ir

شرکت جام زندگی | حرفه ای بیندیش | www.Lifecup.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به جام زندگی می باشد  |  حريم كاربران    شرایط استفاده