محصولات

خدمات

تبادل اطلاعات

ارتباط با آتون

دات نت نیوک

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از جام زندگی
You Need to Upgrade Your Flash Player
You Need to Upgrade Your Flash Player

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی در حوزه دات نت نیوک DotNetNuke با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و حضور فعال در بازار ایران و جهان کامل ترین مجموعه بومی سازی محصولات دات نت نیوک را ارائه کرده است. این شرکت همواره تلاش کرده گامی موثر در ترویج و پشتیبانی از فرهنگ و زبان فارسی در دنیای فناوری اطلاعات بردارد.

                

متخصصین آتون دارای گواهینامه های معتبر از جمله طراحی و پیاده سازی در سطوح سازمانی از کمپانی Microsoft می باشند. تهیه محصولات با کیفیت و استاندارد با استفاده از ابزارهای استاندارد روز دنیا در تیم آتون محقق گشته است.

خدمات و محصولات بومی سازی آتون محدود به کشور ایران و زبان فارسی نمی شود. آتون با تجربه فعالیت در حوزه زبانهای غیر فارسی نظیر روسی، عربی و اردو خدمات خود را به منطقه خاورمیانه متمرکز نموده است.

مشتریان آتون می توانند از محصولات آتون در ابعاد سازمانی، رسانه ای، اجتماعی، تجاری، آموزشی، شخصی و ترکیبی استفاده نمایند و همچنین حوزه مشتریان آتون موارد زیر را شامل می شوند.
• سازمانها و کمپانی هایی که از زبان فارسی، اردو و عربی به عنوان زبان اصلی یا یکی از زیانهای رسمی استفاده می نمایند.
• سازمانها و کمپیانی هایی که تقویم شمسی، قمری و اردو تقویم اصلی یا یکی از تقویم های رسمی آنها محسوب می شود.
• سازمانها و کمپانی هایی که مبادلات تجاری مستمر و دوجانبه با حوزه خاورمیانه دارند.
• تولید کنندگانی که برای منطقه خاورمیانه محصول یا خدمات ارائه می کنند.
• بنگاه های تجاری و سازمانها و همچنین در حوزه رسانه و آموزش و یا ترکیبی از آنها .
• سازمان های مردم نهاد و هر سازمانی که نیاز به معرفی هر چه بهتر خدمات و محصولات و غیره را دارد.

این محدوده جغرافیایی با بیش از 110 میلیون کاربر فارسی زبان و 385 میلیون کاربر عربی زبان، بازاری بسیار مستعد و بکر برای کمپانی های معتبر نرم افزاری بشمار می رود. آتون آمادگی دارد زمینه ورود این کمپانی ها را به این گستره جغرافیایی فراهم نماید.

آتون Aton
، از خدایان مصر باستان و معادل قرص خورشید در فرهنگ آن دوره است. او خدایی است یکتا و اوّلین خدایی است که با تمامی عقاید قبلی مصریان مخالفت نمود.آمن هوتب چهارم فرعون مصر باستان که بعداً نام آخناتون را برای خود برگزید، اولین کسی بود که آتون را پرستید. به نظر می‌رسد پرستش آتون مدت کوتاهی پس از مرگ آخناتون پایان یافته باشد.

 پرتال آتون
مجموعه اطلاعاتی که در این پرتال مشاهده می کنید کاری از تیم آتون می باشد، که در حوزه  DotNetNuke طراحی پوسته و طراحی ماژول و همچنین سفارشی سازی هسته پرتال دات نت نیوک فعالیت می نمایند.
پرتال آتون محصولی از شرکت جام زندگی www.Lifecup.ir می باشد.


شرکت جام زندگی بیش از یک دهه فعال در زمینه تجارت الکترونیک و توسعه نرم افزار های اینترنتی و اینترانتی می باشد. که با ارائه جدید ترین و غنی ترین نرم افزارهای روز دنیا قدرت مضاعفی به پیشرفت نرم افزاری کشور داده است.
شرکت جام زندگی از بدو تاسیس مسیرهای متعددی را پیموده است تا بتواند روش های نوینی همگام با تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه خدمات مطلوب تر بیابد که همین امر محقق گشته و می توانیم با افتخار اعلام کنیم جام زندگی به عنوان :


مدیران برتر ایران
بزرگان کارآفرین ایران
بزرگان آموزش و مهارت ایران
بزرگان رضایتمندی مشتری ایران
و همچنین برند جام زندگی به عنوان برند شایسته ملی در کشور معرفی و افتخاری دیگر بر افتخارات این مجموعه اضافه شده است.

سیستم مدیریت محتوای آتون محصولی از شرکت جام زندگی بر اساس پلتفرم دات نت نیوک می باشد که محصولات متنوعی برای اقشار مختلف جامعه در بسته های مختلف پیاده سازی کرده است و مشتریان می توانند از آنها استفاده نمایند.

 


فراهم کردن بستری  مناسب برای انجام تجارت به شیوه بلادرنگ  و همچنین ارتقای سطح دانش ایرانیان در زمینه تجارت الکترونیک از اهداف عالی ما در شرکت جام زندگی می باشد. درآمد زایی، کم کردن هزینه برای انبوه مردم، با استفاده از امکانات الکترونیکی و اینترنتی را می توان در زیر مجموعه این اهداف به شمار آورد.
اقتصاد پویا و نوین امروزی در حال تغییر دادن چهره جهان و نحوه انجام تجارت و حتی روش زندگی است. اقتصاد نوین اصطلاحات جدیدی چون "بازرگانی الکترونیکی "، "تجارت الکترونیکی" ، "B2B"  و ...را پدید آورده است. اساساً جریان اطلاعات الکترونیکی و مبادلات بر همه جنبه های زندگی ما از تجارت گرفته تا زندگی روزمره عمیقاً در حال تأثیر گذاری است.

ما با در اختیار داشتن راه حل های الکترونیکی، ارائه دهنده سرویس کاملی خواهیم بود تا در اولین فرصت امکان دسترسی آسان به اطلاعات و همچنین نیازمندیهای روزمره را برای مشتریان ایجاد کنیم. در اینجا هدف این است که مصرف کنندگان و فروشندگان ایرانی بتوانند آگهی های بازرگانی خود را به صورت بلادرنگ، با قیمتی پایین تر، کیفیتی مطلوب تر، و در مدت زمانی بیشتر ارائه دهند.توجه به نيازهاي ويژه تجار، فروشندگان و توليد کنندگان و به همان ميزان به نيازهاي بازارهاي عمودي مانند: اتومبيل، صنعت گردشگري، اجناس الکترونيکي و... در رأس امور این شرکت قرار دارد.

با داشتن استراتژی صحیح و امکانات مناسب در فراهم آوری زمینه ای مناسب برای تجارت الکترونیک در ایران به موفقیت هایی نایل خواهیم شد و جای پای محکمی برای عرضه محصولات و خدمات در بازارهای جهانی باز خواهیم کرد.هدف وتلاش ما تا به امروز بر این اصل استوار بوده که با شعار حرفه ای بیندیش همانند سابق تمام قله های ترقی را پشت سر گذاشته تا در عرصه بین المللی افتخار آفرین باشیم. موفقیت ما  بر پایه تلاش بی شائبه خانواده بزرگ جام زندگی و سخت کوشی کارشناسان فنی با در نظر گرفتن رضایت مشتریان عزیز استوار می باشد.


سابقه
در قسمت رزومه کاری آتون شما می توانید گوشه ای از سابقه تیم آتون که زیر نظر شرکت بزرگ جام زندگی کار خود را آغاز کرده  را ببینید ، رزومه کاری ما نشان می دهد که آتون هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور با این اوضاع نا بسامان اقتصادی چه در داخل و چه در خارج موفق می باشد چون هدف آتون جلب رضایت مشتر می باشد

 

 رضایت مشتری
اعتقاد ما این است: ما راضی و خوشحال نمی شویم مگر اینکه شما از ما راضی و خرسند باشید ما به اصل تجارت الکترونیک پایبندیم که در این اصل برنده ، برنده می باشد

 

 پشتیبانی استثنایی
آتون با داشتن کادری مجرب هم در عرضه محصولات و هم در کار پشتیبانی برای رضایت مشتری قدم برداشته است ، در پرتال آتون اگر شما به مسئله ای برخورد کردید و جواب آنرا پیدا نکردید کافی است که از آتون و تیم پشتبانی آتون کمک بگیرید چون هدف ما رضایت مشتری و خدمت رسانی به تمام ایرانی های عزیز می باشد ؛ در پرتال آتون قسمتی بنام پرسش و پاسخ و وجود دارد که با ورود به این قسمت شما می توانید سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را نیز بدست آورید ما آماده ایم تا خاطره ای خوب در ذهن ایرانیهای عزیز بجا بگذاریم

 

 محصولات جذاب
آتون طی این چند وقت که از عمرش می گذرد واضح و روشن بوده که در توسعه ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی و ... در دات نت نیوک پیشتاز بوده است ، آتون راههای نو و جذابی برای ساخت محصولات خود ارائه می کند ، محصولات آتون منحصر بفرد و جذاب می باشد آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.
 

 

 برای پول شما ارزش قائلیم
آتون ، با تلاش در ارائه خدمات حرفه ای و در عین حال کاربردی دات نت نیوک به مشتریان خود، همیشه سعی دارد بتواند با کمترین هزینه، بهترین ارائه دهنده سرویس باشد. شما با مراجعه به صفحه اصلی سایت و مشاهده لیست قیمتهای  عضویت های ما و پکیج های ما .. براحتی می توانید صحت ادعای ما را دریابید

 

کیفیت
از طراحی کوچکترین قسمت گرفته تا طراحی ماژول و فیلم های آموزشی آتون محصولات خود را با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می دهد و این موضوع را در تمام پکیج های خود رعایت می کند 

 

 اعتبار و خوش نامی
آتون آمده تا از خود نامی نیک بر جای گذارد نوع محصولات ما (ماژول ، پوسته ، فیلم آموزشی) و نوع بسته های فروشی و آموزشی ما کاملا این مطلب را روشن می کند 

 

اصالت و ابتکار
آتون در نو آوری و ابتکار پیش رو می باشد و هیچگاه این شرکت کپی برداری نمی کند مگر اینکه اطلاعات کپی برداری شده دارای مجوز باشد و آتون منبع این اطلاعات را ذکر خواهد کرد .

صداقت
آتون دوست دارد که همیشه مشتریانش راضی و خوشنود باشد اصل صداقت رمز پیروزی و موفقیت ما است

دات نت نیوک نفس و زندگی ماست
آتون کار خود را با دات نت نیوک آغاز کرده و ادامه خواهد داد و به تمام موفقیتها خواهد رسید انشا اله ؛ آتون زندگی می کند به عشق دات نت نیوک و مشتریانش

 

اطلاعات تماس با جام زندگی، آتون :

آدرس : میرداماد، میدان محسنی، خیابان بهروز، خیابان دفتری غربی، کوچه داراب نیا، پلاک 16، واحد 1

تلفن : 22228033 - 22228044

ایمیل : info@aton.ir
آدرس اینترنتی : www.Aton.ir

شرکت جام زندگی | حرفه ای بیندیش | www.Lifecup.ir

Enter Title
.* {forecolor:#ffffff;}

نصب و راه اندازی پورتال بر روی میزبانی وب اشتراکی 

پس از خرید پورتال نصب و راه اندازی آن در صورتیکه میزبانی وب توسط مشترک تهیه شده باشد و این خدمات خارج از شرکت آتون ارائه شود ، اطلاعات FTP Account از کاربر دریافت شده و نصب اولیه نرم افزار توسط واحد فنی بصورت رایگان و برای یکبار انجام میشود . نصب اولیه درصورتیکه میزبانی وب اشتراکی از فراکارانت خریداری شده باشد و یا خارج از آتون باشد بصورت رایگان و در محل شرکت انجام میشود .


نصب و راه اندازی بر روی سرور اختصاصی

درصورتیکه مشترک قصد نصب و راه اندازی پورتال بر روی سرور اختصاصی (تهیه شده از آتون و یا خارج از آتون ) داشته باشد میتواند مشخصات ورود به سرور را برای واحد پشتیبانی از طریق سامانه هوشمند پشتیبانی (تیکتینگ) ، ارسال نماید تا عملیات نصب و راه اندازی تا یکبار و بصورت رایگان انجام شود .

توضیح ::
 
سرویس میزبانی وب اشتراکی ، میزبانی وب اختصاصی ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی میبایست ویندوز استاندارد 2003 یا 2008 و بهمراه دیتابیس اس کیو ال سرور باشد و زبان برنامه نویسی Asp.net 2,3.5 را پشتیبانی نماید. هزینه نصب و راه اندازی یک سرور اختصاصی برای آماده سازی بستر نصب پورتال بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد . همچنین در صورتیکه مشتری قصد سفارش عملیات فنی در محل خریدار را داشته باشد این هزینه بصورت جداگانه دریافت میشود و حالتی که کارشناس فنی برای نصب و راه اندازی به محل خریدار مراجعه مینماید نصب و راه اندازی پورتال رایگان نخواهد بود .

زمانبندی : ۲۴ ساعت
شرط : تایید خرید و سفارش
نحوه ارتباط: تلفن،تیکت،گفتگوی آنلاین

تحویل موقت (راه اندازی موقت پورتال)
راه اندازی موقت پورتال به معنای انتخاب قالب موقت طبق رنگ سازمانی شرکت یا سازمان از داخل پورتال (حدود ۱۵ قالب رایگان و پیش فرض داخل کلیه نرم افزار ها قرار دارد) ، طراحی سرصفحه موقت با استفاده از لوگو (آرم) سازمانی و ورود چند صفحه اطلاعات برای شروع پروژه میباشد . در راه اندازی موقت منو های اصلی و منو های فرعی نیز ایجاد میشود . در صورتیکه مشتری کلیه اطلاعات متنی و تصاویر خود را بصورت کامل به واحد طراحی ارسال نموده باشد در راه اندازی موقت پورتال مرحله ورود اطلاعات و طراحی صفحات وب نیز انجام خواهد شد .ایجاد فرمهای ارتباط و تنظیمات ایمیل عمومی ، بخش درباره ما ، تماس با ما ، خدمات ، محصولات ، معرفی سازمان ، اخبار . . . نیز بصورت استاندارد در این بخش آماده و تحویل مشتری میگردد . 

توضیح ، در بسیاری از مواقع به دلیل وجود کلیه اطلاعات انجام مرحله راه اندازی موقت پورتال به معنای تحویل 90% پروژه خواهد بود و تنها طراحی قالب ، طراحی فلش اینترو ، پشتیبانی و آموزش تنها خدماتی خواهد بود که از کل پروژه باقی می ماند.

زمانبندی : ۷۲ ساعت
نحوه ارتباط : ایمیل ، تیکتینگ
نحوه ارسال : CD ، فلش ، DVD ، ارسال به ایمیل 
شرط : دریافت اطلاعات تا ۲۴ ساعت پش از خرید
 

 -------------------------------------------------------

طراحی قالب سایت
پس از نصب و فعال سازی پورتال کارفرما برای انتخاب ایده گرافیکی به منو آلبوم طراحی قالب مراجعه نموده و با توجه به رنگ سازمانی از بین چند صد طرح یکی را برای طراحی قالب سایت (پرتال) انتخاب مینماید. قالب سایت طرح گرافیکی است که پس از طراحی و برنامه نویسی همانند یک پوسته در تمام صفحات تکرار خواهد شد . واحد طراحی قالب برای شروع کار به طرح انتخابی ، تعداد منو ها و لایه های منو ، تعداد باکس های مورد استفاده برای بنر تبلیغاتی یا لینک داخلی ، توضیح در مورد بادی (محتویات صفحه اول و نحوه چیدمان) ، تصویر ، شعار تبلیغاتی ، محل قرار گیری لینک های اصلی و تعداد آنها و توضیحات دیگر نیاز خواهد داشت . دقت کنید در کل مراحل طراحی قالب ارتباط نماینده کارفرما با واحد طراحی از طریق ایمیل و تیکتینگ انجام میشود . ، کارفرما میتواند تا ۳ مرتبه طرح قالب را اصلاح نموده و اصلاحیه خود را بصورت ایمیل به واحد طراحی و گرافیک ارسال نماید. در انتها در صورت تایید قالب سایت بصورت پیش فرض بر روی پورتال بارگزاری خواهد شد .

طراحی فلش اینترو 
طراحی فلش اینترو یا HTML اینترو برای پورتال های چند زبانه یا پورتال هایی با کاربری اتصال به نرم افزار های تحت وب مناسب است . برای طراحی فلش اینترو کافیست تصاویر منتخب و قابل استفاده در طراحی را بهمراه لینکها و توضیحات به ایمیل واحد طراحی ارسال نمایید . طراحی بنر فلش ، بنر عکس ، آبجکت فلش ، آیکون ، و همچنین صفحات اچ تی ام ال نیز مشابه طراحی فلش اینترو به توضیحات و تصویر نیاز دارد که همگی پس از دریافت توسط واحد طراحی طبق زمانبندی انجام خواهد شد .

توضیح ، در هر بار اتمام طراحی ، طرح مورد نظر برای نماینده کارفرما بصورت ایمیل ارسال میشود تا نظرات و پیشنهادات و یا تاییدیه طرح برای بارگزاری از همان طریق ایمیل به واحد طراحی ارسال شود . کلیه مکاتباتی که از طرف کارفرما و واحد طراحی از طریق ایمیل ، تیکتینگ انجام میشود برای شرکت به رسمیت شناخته میشود.

زمانبندی گرافیک : ۷۲ ساعت
زمانبندی اجرا و برنامه نویسی : ۷ روز کاری
نحوه ارتباط : ایمیل ، تیکتینگ
نحوه ارسال : CD ، فلش ، DVD ، ارسال به ایمیل 
شرط : دریافت اطلاعات تا ۲۴ ساعت پش از خرید


طراحی و ورود اطلاعات صفحات 
طراحی و ورود اطلاعات صفحات مطابق با استاندارد های سئو و طبق اطلاعات متنی و تصاویر دریافت شده از کارفرما انجام میشود .چنانچه امکان تهیه اطلاعات متنی یا تصاویر از طرف کارفرما وجود نداشته باشد ، کارشناسان واحد گرافیک با توجه به معماری و نقشه سایت ، برنامه تهیه و سازماندهی اطلاعات متنی و تصاویر را برای کارفرما ارسال مینمایند تا این اطلاعات طبق استاندارد های طراحی وب از طرف کارفرما تهیه و طبق زمانبندی به واحد طراحی و گرافیک تحویل داده شود (خدمات مشاوره در چگونگی آماده نمودن اطلاعات توسط کارفرما بصورت رایگان انجام میشود) ، در صورتیکه کارفرما تمایل به سفارش ، تایپ ، عکاسی صنعتی ، طراحی لوگو ، . . این گونه خدمات را به شرکت آتون داشته باشد این بخش با هزینه جداگانه ای و طبق محاسبه حجم کار از نظر نفر / ساعت محاسبه و به کارفرما اعلام میشود .

ارسال اطلاعات بصورت استاندارد
ارسال تقشه سایت (منو اصلی،منوفرعی) بر روی یک برگ ، ارسال محتوای متنی منو های اصلی و فرعی با فرمت Word ،فونت تاهوما ، سایز ۱۴ ، ارسال لوگو(آرم) سازمان یا شرکت با کیفیت مناسب و ترجیحا ترانس پرنت ، ارسال تصاویر با کد مشخص (مشخص بودن اینکه هر تصویر مربوط به کدام صفحه خواهد بود) و در نهایت ارسال تصاویر مربوط به بخش گالری تصاویر که ممکن است محصولات باشد و یا تصاویر خبری یا پروژه های یک سازمان ، این اطلاعات بهمراه سایر توضیحات از طریق پست الکترونیک واحد گرافیک و یا بصورت CD به واحد طراحی و گرافیک تحویل داده شود .

زمانبندی : ۷۲ ساعت
نحوه ارتباط : ایمیل ، تیکتینگ
نحوه ارسال : CD ، فلش ، DVD ، ارسال به ایمیل 
شرط : دریافت اطلاعات تا ۲۴ ساعت پش از خرید

جمع آوری اطلاعات و تایپ سفارشی
در صورتیکه کارفرما قصد طراحی آرم (لوگو) ، سفارش اعزام نیرو برای جمع آوری اطلاعات متنی ، سفارش عکاسی صنعتی ، جستجوی مقاله ، عکس ، آیکون و همچنین تایپ اطلاعات و سازماندهی چیدمان هر صفحه توسط شرکت را داشته باشد هزینه این گونه سفارشات بصورت جداگانه محاسبه و به کارفرما اعلام میشود .عملیات ورود اطلاعات و پشتیبانی میتواند بصورت پروژه ای یا سالیانه و قراردادی انجام شود .

زمانبندی : ۷۲ ساعت بعد از هر بار دریافت اطلاعات 
نحوه ارتباط : فاکس،ایمیل،تیکتینگ ،تلفن، گفتگوی آنلاین
نحوه ارسال : در هر بار مراجعه نماینده شرکت اطلاعات سازماندهی میشود.
شرط : تایید و سفارش این خدمات بصورت پروژه ای یا سالیانه که هر کدام قواعد خاص خود را دارد .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به جام زندگی می باشد  |  حريم كاربران    شرایط استفاده