محصولات

خدمات

تبادل اطلاعات

ارتباط با آتون

دات نت نیوک

مقالات
  عمومی ::  امکانات ویژه در دات نت نیوک
  کد: 6  تعداد بازدیدها: 5980 تعداد نظرها: 0  تعداد امتیازها:  5   (Article Rating)
امکانات ویژه در دات نت نیوک
امکانات ویژه در DotNetNuke - آتون - www.aton.ir
DotNetNuke 6.2

دنیای وب امروز به سرعت در حال پیشرفت در زمینه جوامع مجازی می باشد. به طوریکه این جوامع مجازی در خدمت کسب و کار های اینترنتی در آمده اند و می توانند باعث افزایش بهره وری، رشد و توسعه ارتباطات انسانی و افزایش سرویس دهی به مشتریان در بخش های مختلف هر سازمان شوند.

دنیای وب امروز به سرعت در حال پیشرفت در زمینه جوامع مجازی می باشد. به طوری که این جوامع مجازی در خدمت کسب و کار های اینترنتی در آمده اند و می توانند باعث افزایش بهره وری، رشد و توسعه ارتباطات انسانی و افزایش سرویس دهی به مشتریان در بخش های مختلف هر سازمان شوند.
آخرین نسخه از پرتال DotNetNuke نیز علاوه بر یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند، رفته رفته تبدیل به یک راهکار جامع تحت وب مایکروسافتی می گردد. نسخه جدید به شرکت های تجاری کمک می کند با ایجاد شبکه های اجتماعی دو سویه ارتباط مستقیمی را میان کارمندان، مشتریان و کاربران سایت خود ایجاد نمایند و این قابلیت می تواند باعث کاهش هزینه ها و افزایش سرویس های پشتیبانی سازمان شما گردد.
DotNetNuke می تواند موقعیت های منحصر به فردی را برای هر شخصی در اکوسیستم مایکروسافتی ایجاد نماید. ابزار Social جدید و فریم ورک مبتنی بر سرویس به توسعه دهندگان کمک می کند تا ساده تر از گذشته نسبت به توسعه نرم افزارهای تحت پلتفرم DotNetNuke گام بردارند. در ادامه با برخی از قابلیت های جدید نسخه آشنا خواهید شد.
Activity Feed
این ابزار را می توان مشابه ابزار دیواره فیس بوک دانست که کلیه فعالیت های کاربران سایت را نمایش می دهد. فعالیت هایی مانند اشتراک لینک، ارسال عکس و ویدئو، ایجاد یک پست در فروم، درج نظر، ارسال یک سند، ایجاد یک دوستی جدید و ... در این ابزار نمایش داده می شود.
User Relationship (تعامل کاربران)
DNN به کاربران امکان برقراری ارتباط و ایجاد دوستی را می دهد. هر چند که برقراری یک دوستی نیاز به تایید یا رد و ارسال پیام آگاهسازی به طرف مقابل خواهد داشت.
User Groups (گروه های اجتماعی)
در DNN شما می توانید یک گروه در زمینه مورد علاقه خود بسازید و دیگر کاربران را به عضویت در گروه خود، دعوت نمایید. بحث و تبادل نظر در هر گروه، پاسخ به سئوالات و ... از امکانات این بخش می باشد. مسلما اگر شما تجربه کار در جوامع مجازی را داشته باشید، با این قابلیت آشنایی دارید.
Interactive User Profile (پروفایل کاربری)
DNN یک محیط پروفایل شخصی و داشبورد قدرتمند برای کاربر ایجاد نموده است. این پروفایل امکان خصوصی سازی، کنترل دسترسی ها، ذخیره سازی فایلهای شخصی و نمایش متمرکز کلیه فعالیت های کاربر در سایت را به همراه دارد.
Message Center (مرکز پیام)
DNN شامل یک مرکز پیام یکپارچه می باشد که برای کلیه کاربران فعال می باشد و امکان مشاهده پیام های آگاهسازی و ارسال پیام را بسیار ساده تر از سرویس ایمیل به کاربر می دهد.
Member Directory (فهرست کاربران)
این ابزار فهرستی از کلیه کاربران سایت را به شما ارائه می دهد. شما می توانید در بین کاربران جستجو کنید و درخواست های دوستی خود را برای کاربران دیگر ارسال نمایید.
Social Authentication (تصدیق هویت توسط سرویس های هویت سنجی)
بدون شک DNN محیطی بسیار کاربر پسند و دوستانه برای کاربران شما ایجاد می کند. کاربران می توانند با استفاده از اکانت خود در سایتهای فیس بوک، گوگل، توییتر و MSN در سایت شما عضو شوند و فعالیت کنند.
SharePoint 2010 Support (پشتیبانی از شیرپوینت 2010)
نسخه حرفه ای DNN  امکان ادغام و برقراری ارتباط با شیرپوینت 2010 را به همراه دارد. شما می توانید مستندات و سرویس های خود در شیرپوینت را در DNN فراخوانی نمایید. سازمانها می توانند یک نسخه از شیرپوینت خود را در نسخه های مختلفی از DotNetNuke فراخوانی نمایند و یا بالعکس. با داشتن نسخه های مختلفی از شیرپونت، در یک پرتال واحد DotNetNuke سرویس ها را فراخوانی نمایند.

تیم نرم افزاری جام زندگی قابلیت یکپارچه سازی دات نت نیوک و شیرپوینت و همچنین پیاده سازی پروژه ها و وب پارت های خاص بر اساس شیرپوینت را دارا می باشد.
Localized into Four New Languages (پشتیبانی از چهار زبان جدید در هسته پرتال)
DNN  هم اکنون چهار زبان زنده دنیا شامل هلندی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی را به همراه دارد و دیگر نیاز نیست مانند گذشته برای افزودن زبانهای بیشتر خود را به زحمت بیاندازید.
Social API for Developers (امکان سفارش سازی جوامع اجتماعی توسط توسعه دهندگان)
DNN  این امکان را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان فراهم کرده است تا سرویس های جامعه مجازی را با ابزارها و ماژولهای خود یکپارچه نمایند. به عنوان مثال فعالیت کاربر در ماژول شما می تواند با گروه های اجتماعی، پروفایل کاربر و پیام های آگاهسازی هسته DNN به صورت یکپارچه رفتار نماید. در فریم ورک مبتنی بر سرویس جدید DNN با استفاده از منابع موجود در کتابخانه ها از jQuery  و  jQueryUI  و  Knockout.js استفاده نمایید و یا با استفاده از متدهای HTTP سرویس های مختلفی را در نرم افزارهای خود فراخوانی کنید.
شما میتوانید همین امروز DotNetNuke نسخه فارسی و هسته شمسی این پرتال از سایت www.aton.ir را دانلود و استفاده نمایید.
 
   امتياز بندي  نظرات

ارسال نظر:
فقط کاربران عضو می توانند توضیحات در پست قرار دهند.
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به جام زندگی می باشد  |  حريم كاربران    شرایط استفاده